در حال بار گذاری
contact

راه های ارتباطی کولاکس

تیم کولاکس، همواره به دنبال هموار کردن راه ارتباط با مشتریان خود بوده و از هر طریقی تلاش جهت به وقوع پیوستن این امر را دارد. راه‌های ارتباطی همواره فقط تماس تلفنی و حضور فیزیکی بین فروشنده و مشتری بوده‌اند. اما امروزه، با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش راه‌های ارتباطی دیجیتال و همچنین گستردگی و در دسترس بودن آنها، تیم کولاکس در نظر دارد تا از طریق بهترین و سریع‌ترین راه‌های ارتباطی، ارتباط خود را با مشتریان خود حفظ کرده و افزایش دهد. از آنجایی که شناسایی و خرید لوازم، قطعات و ابزار، مستلزم بررسی دقیق و جزئی کالا می‌باشد، این امر به عنوان یکی از اولویت‌های این مجموعه در نظر گرفته شده است. افزوده بر آنکه تیم کولاکس، تولید محتوا را بصورت حرفه‌ای انجام داده و در اختیار کاربران می‌گذارد؛ با این وجود در آخر نیاز برای برقراری ارتباط مشتری با تیم کولاکس به هیچ عنوان نادیده گرفته نخواهد شد و سعی بر آنست که از طریق سریع ترین راه‌های ارتباطی، این امر صورت پذیرد. راه‌های ارتباطی با کولاکس و اطلاعات مربوطه به آن را در زیر می‌توانید بررسی بفرمائید:

اینستاگرام

با دنبال کردن اینستاگرام کولاکس، بصورت روزانه از جدیدترین‌ها و بهترین‌های کولاکس با خبر شوید. همچنین اخبار طرح‌های فروش ویژه، پیشنهادات شگفت‌انگیز و… را از طریق اینستاگرام کولاکس، بررسی بفرمائید. جهت ورود به اینستاگرام کولاکس، روی لینک زیر کلیک کنید:

تلگرام

از طریق تلگرام کولاکس نیز می‌توانید بصورت روزانه، محصولات منتخب را بررسی بفرمائید. جهت ورود به تلگرام کولاکس، از طریق لینک زیر اقدام کنید:

ایمیل

همچنین از طریق ایمیل می‌توانید دائما با ما در ارتباط باشید. آدرس ایمیل کولاکس به شرح زیر می‌باشد:

Info[@]coollacs.com

واتساپ

شماره واتس اپ کولاکس جهت پیگیری سفارشات و ارتباط با مسئولین پشتیبانی، به شرح زیر می‌باشد:

شماره تماس

شماره تلفن پشتیبانی کولاکس جهت پیگیری سفارشات و ارتباط با مسئولین پشتیبانی، به شرح زیر می‌باشد:

ساعات و روزهای پاسخگویی تلفنی

شنبه الی چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 16:30 بعدازظهر (به استثناء روزهای تعطیل)

پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 15 بعدازظهر (به استثناء روزهای تعطیل)